Sarus Web Görüntüleyici

Sarus PACS Web Viewer HTML5 Web Görüntüleyici, istemcilerde kurulum gerektirmez ve Google Chrome, Microsoft Internet Explorer 9 ve üstü, Microsoft Edge, Mozilla Firefox, MacOS Safari, iPad, iPhone, Android ve daha fazlası gibi HTML5 uyumlu herhangi bir web tarayıcısıyla uyumludur. Diğer tıbbi görüntü görüntüleyicilerin çoğuna benzer görüntüleme kontrolleriyle, kullanıcıların öğrenmesi kolay ve neredeyse her yerden erişilebilir sistem yapısına sahiptir.

Temel Özellikler ve Araçlar
Sarus PACS Web Viewer HTML5 Web Görüntüleyici, doğrudan web tarayıcınızda kullanım için aşağıdaki araçları içerir:

Pencere/Seviye Kontrolleri
Genel Yakınlaştırma
Büyüteç
Ölçümler (doğrusal, çokgen ve açısal)
Ek açıklamalar
Döndür/Çevir
Sarus PACS Web Viewer HTML5 Web Görüntüleyici, herhangi bir ActiveX denetimi veya ön koşulu olmaksızın bir web tarayıcısında zengin bir kullanıcı arabirimi sağlamak için HTML5 kullanır. Herhangi bir modern tarayıcıda çalışan çok platformlu bir görüntüleyicidir. Kurulum veya yönetici erişimi gerekli değildir.

Görüntülerinize İnternet Üzerinden Erişim Sağlar
Güvenlik duvarınızın bazı yapılandırmalarıyla, Sarus PACS Web Viewer HTML5 Web Görüntüleyici, ağınızın dışında kullanılabilir hale getirilebilir ve görüntülerinize dünyanın her yerinden kontrollü erişime olanak tanır. Sarus PACS Web Viewer HTML5 Web Görüntüleyici, şifreli iletişim için HTTPS kullanacak şekilde yapılandırılabilir ve erişim yalnızca kayıtlı hesaplarla sınırlandırılabilir.

Diğer PACS Sunucularından Görüntü Alma
Sarus PACS Web Viewer HTML5 Web Görüntüleyici, yalnızca Sarus PACS Web Viewer Depolama Sunucusu ile çalışmakla kalmaz, aynı zamanda yerleşik bir DICOM sorgusu kullanarak diğer PACS Sunucularından görüntüleri alabilir.

Kullanıcılarınıza Özelleştirilebilir Bir Deneyim Sunun
Sarus PACS Web Viewer Web Görüntüleyici, şirketinizin veya kurumunuzun logosunu, oturum açma mesajını veya web sitesi düzenini gösterecek şekilde özelleştirilebilir. Destek ekibimiz, kullanıcılarınıza tanıdık ve kuruluşunuza ait olduğu belirlenen bir arayüz sağlamak için personelinizle birlikte çalışabilir.

Görüntüleme Merkezleri için Mükemmel Çözüm
Sarus PACS Web Viewer HTML5 Web Görüntüleyici, diğer doktorların hastaları görüntüleme prosedürleri için yönlendirdiği bir görüntüleme merkezi için mükemmel bir çözümdür. Görüntüleme merkezleri, bu görüntüleri doğrudan sevk eden doktorun web tarayıcısında dijital olarak kullanılabilir hale getirerek, maliyetli çıktılara veya CD'lere olan ihtiyacı ortadan kaldırabilir. Sarus PACS Web Viewer HTML5 Web Görüntüleyici, yalnızca sevk eden her doktorun hastalarına izin verecek ve sevk edilen diğer hastalara erişimi kısıtlayacak şekilde yapılandırılabilir.

Sarus PACS Web Viewer HTML5 Web Görüntüleyici İstemcisi Minimum Sistem Yapılandırması:
Herhangi Bir İşletim Sistemi (Windows, MacOS, Linux, iOS, Android, vb.)
Herhangi bir HTML5 uyumlu web tarayıcısı (Internet Explorer, Chrome, Edge, Safari, Opera, vb.)
Sarus PACS Web Viewer'e Erişim En az 1 Mbps bağlantı üzerinden HTML5 Görüntüleyici sunucusu

Translate