Tarihçe

SarusPACS, sağlık bilişimi alanında uzun yıllar aktif olarak çalışmış profesyoneller tarafından kurulmuş olup, genç ve dinamik ekibiyle, sektörün Tıbbi Görüntüleme Yönetim Sistemi (PACS) ve bağlı uygulamaları için çözümler sunmayı hedeflemektedir. SarusPACS, müşteri ve paydaşlarının memnuniyetini esas alarak, sürekli analiz ve geliştirme yapmaktadır. Hâlihazırda sektörün en değerli sağlık tesisleri ile çalışan SarusPACS, yıllara dayanan deneyimiyle, Sağlık Bakanlığı ve bağlı/ilgili kuruluşların talepleriyle paralel olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve çözümlerini geliştirmektedir.

Proje Odaklı Bir Yaklaşım: Proje ve Yönetim Süreçlerimiz

Sağlık hizmetlerinin farklı ihtiyaçları, öncelikleri ve beklentileri olan kompleks yapısı içinde birbirinden farklı birçok sistemin entegre olarak çalışması gerektiğinin farkındayız. Bu kompleks yapı içinde hemen her gün yenilenen mevzuatsal düzenlemeler ile değişen teknolojik gereksinimler doğrultusunda sürekli yeni yaklaşımlar geliştirildiğini biliyoruz. İleri teknoloji ürünümüz SarusPACS ile sağlık kurumlarının kompleks yapısı içinde sürekli değişen ihtiyaçlara “Tam destek” yaklaşımı ile etkin, hızlı ve zamanında çözümler üreterek tıbbi görüntüleme süreçlerinin kusursuz yürümesini hedefliyoruz. Bu kapsamda destek hizmetleri ve proje yönetim süreçlerimizi aşağıda paylaştığımız gibi işletiyor, bu sayede de yüksek kullanıcı memnuniyeti sağlıyoruz.

SarusPACS Destek Hizmetleri ile Beklentilerinizin Üzerinde Tıbbi Görüntüleme Sistemi Hizmeti

Destek hizmetlerinin yerine getirilmesi konusunda yetkin ürün uzmanlarıyla tıbbi görüntüleme sistemlerini etkileyen tüm mevzuatsal değişiklikler ile teknolojik gelişmeleri zamanında izliyor ve yazılımda gerekli geliştirmelerin yapılmasını sağlıyoruz. Yazılım mühendislerimiz tarafından geliştirilen mevzuat takip, istek takip, problem çözme ve uç tarafa uyarlama yazılım altyapıları ile mevzuatsal değişiklikleri ve yazılımsal uyarlama taleplerini gününde değerlendirmeye alıyor, süresi içinde çözümü üretiyoruz. Her geliştirmenin sonunda eğitim ve uyarlama faaliyetleri planlayarak sağlık kurumlarının kısa sürede yeniliklere adaptasyonunu sağlıyoruz. Alanında yetkinliğe sahip ve oldukça tecrübeli 50 kişiyi aşkın kadromuzla; müşterilerimizden gelen istekleri “Lider Teknoloji, Tam Destek” felsefemiz, proje yönetimi yaklaşımımız ve üstün hizmet anlayışımızla 7/24 kesintisiz olarak sağlamaya devam ediyoruz.

Hedeflerimiz

  • Ülkemizde Tıbbi Görüntüleme Yönetim Sistemlerinde öncü ve yön verici durumda olan şirketimizin ana amacı, bu doğrultuda dünyadaki diğer sağlık kurumlarına da ulaşmaktır.
  • Dünyada gelişen teknolojileri daima yakından takip ederek bu teknolojilerin mevcut yazılımımız üzerinde uygulanmasını sağlamaktır.
  • Bütün bunlarla birlikte ülkemizdeki kullanıcıların dünyadaki teknolojik gelişmelere koşut ilerleyen bir süreci deneyimlemesidir.

Translate