Sarus Modality Workslist

DICOM iş listeleri, modalite iş akışını hızlandırdığı ve yazım hatalarının önlenmesini sağladığı için radyolojik bir ortamda vazgeçilmezdir. Sarus Modality Worklist kullanılarak, tüm tıbbi görüntüleme sistemlerinde tutarlı veriler korunur.

Esnek Entegrasyon
Sarus Modality Worklist hemen hemen her radyoloji, uygulama veya hastane bilgi sistemi ile arayüz oluşturabilir, zamanlama verilerini okuyabilir ve görüntüleme modaliteleri için DICOM iş listeleri oluşturabilir.

Yönetilebilir
Sarus Modality Worklist, dahil edilen konfigürasyon ön ayarları sayesinde kolayca kurulabilir ve yapılandırılabilir. Güvenilir ve bakımı kolaydır. Sarus Modality Worklist, özel durumlar için PACS yöneticilerine çeşitli standartlar arasında veri dönüşümü için güçlü bir haritalama aracı sunar.

Sarus Modality Worklist sınırsız sayıda modality ile esnek bir şekilde çalışabilir. Herhangi bir lisans kısıtlaması bulunmaz.

Öne Çıkanlar
Tam otomatik iş akışı
Sarus Modality Worklist, radyasyon dozu, fatura verileri, çalışma durumu, seri veya görüntü verileri gibi bağlı yöntemlerden prosedür bilgilerini okuyabilir ve bunları HIS, RIS veya EMR gibi bilgi sistemlerine aktarabilir.

Üstün Performans
Sarus Modality Worklist, performansını artıran ve daha verimli veri işleme ile sonuçlanan bir SQL veritabanı kullanır.

Uyumluluk
Çoğu bilgi sisteminde bir HL7 arabirimi yoktur. Sarus Modality Worklist kullanılarak, özgürce yapılandırılabilen metin dosyaları kullanılarak hemen hemen her bilgi sistemi bağlanabilir.

Translate